RWD-JH8852-510S ventilator truck
Dimensions: Width 510mm* height 1000mm(table distance from ground) Storage frame size: length 300mm* Width 180mm* height 150mm Work surface: can be customized installation surface Weight :9.2KG Base material: one molding all cast aluminum Column material: medical grade aviation aluminum alloy Handle material: aviation grade aluminum alloy Caster design :3 inch medical grade silent wheel, foot brake